http://gloriamarble.com/ua-158870522-1

خرید فروش صادرات سنگ نما در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ نما در اصفهان

خرید فروش قیمت نمایندگی سنگ گرانیت سبز، سنگ مرمریت سفید، سنگ مرمریت اوشن بلک، سنگ مرمریت در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ نما در اصفهان

خرید فروش قیمت نمایندگی سنگ گرانیت سبز، سنگ مرمریت سفید، سنگ مرمریت اوشن بلک، سنگ مرمریت در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ نما در اصفهان

خرید فروش قیمت سنگ نما،خرید فروش سنگ گرانیت ، گرانیت آبرنگی،سنگ جدول، سنگ نما سفید،سنگ مرمریت سیاه، سنگ نما قهوه ای، کوپ سنگ مرمریت اسپادانا سیلک، کوپ سنگ مرمریت اوشن ماربل، اسلب سنگ مرمریت اسپادانا یلک، اسلب سنگ مرمریت اوشن ماربل، قیمت سنگ مرمریت، کوپ سنگ مرمریت طوسی، کوپ سنگ مرمریت اوشن ماربل، قیمت سنگ مرمریت، قیمت سنگ ساختمانی، سنگ مرمریت سمیرم، مصالح ساختمانی، نمایندگی فروش سنگ نما در اصفهان،خرید و فروش اسلب و کوپ صادراتی اصفهان،فروش سنگ گرانیت سبز، گرانیت مشکی، گرانیت نطنز، فروش سنگ مرمریت اوشن بلک، ۰۹۹۱۱۰۱۹۵۸۹ گلوریا کارگران

آخرین نظرات
  • ۳۱ ارديبهشت ۹۹، ۰۷:۱۴ - چت روم
    عاالی

سنگ در طراحی داخلی لابی

پنجشنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۴۶ ب.ظ

 سنگ در طراحی داخلی لابی

امروزه تنوع سنگ در طراحی داخلی لابی بسیار زیاد است. انتخاب فضا و در مقابل طراحی داخلی لابی براساس معماری از نکات کلیدی در حفظ و یکپارچگی فضامی باشد. می دانیم دکوراسیون داخلی به سمت و سویی حرکت کرده که روز به روز طراحی هایی جدید را می بینیم. مدرنیته بودن در دکوراسیون داخلی می تواند براساس کیفیت مصالح و رنگ و یا کل فضا باشد. طراحی مدرن لابی نیز از جمله طراحی های داخلی است که بایستی نکات ویژه ایی را در آن رعایت کرد تا هماهنگی در بین دکوراسیون و فضای داخلی شکل گیرد. حال این طراحی می تواند برای لابی هتل، لابی بیمارستان، لابی اداره و یا لابی آپارتمان باشد. نکته اینجاست که بایستی متناسب با فضای کلی و فعالیتی که در آن فضا صورت می گیرد طراحی لابی را پیاده سازی کرد. طراحی داخلی لابی را از کجا شروع کنیم؟: گام اول در طراحی داخلی مدرن رنگ سنگ دیواره و کف است.

یعنی فضایی را که مد نظر دارید به صورت منسجم و یک دست در نظر بگیرید. در این جا بهتر است که از ترکیب چند رنگ سنگ استفاده کنید. البته ترکیبی ملایم و زیبا را انتخاب کنید تا حد تعادل رعایت شود. نه آنقدر از سنگ های رنگ روشن استفاده کنید که فضا را خسته کننده کند و نه آنقدر از سنگ های تیره استفاده کنید که فضایی بی روح را به مخاطب القا کند. زمانی که رنگ فضا را انتخاب کردید به راحتی می توانید براساس ترکیب رنگی چیدمان وسایل و رنگ آن ها را نیز انتخاب کنید. معمولا مبلمان و یا میز و صندلی معمول ترین وسایلی هستند که در لابی بیشتر به چشم می آیند. رعایت نکات ریز و سلیقه به خرج دادن در آغاز کار می تواند نتیجه ای مطلوب و طراحی زیبایی را از طراحی داخلی لابی به شما بدهد.

طراحی داخلی لابی هتل: فرض کنید می خواهید طراحی لابی هتل را انجام دهید. زمانی که هتل های بزرگ و مدرن و شیک را برای طراحی لابی تصور کنید پس به طور معمول نمی توانید از طراحی لابی کلاسیک استفاده کنید. مدرنیته بودن و استفاده از وسایل لوکس در طراحی لابی برای اینگونه هتل ها باید رعایت شود. یا طراحی لابی بیمارستان که بایستی کاملاً متناسب با معماری داخلی انجام شود. مثلاً اگر سقف بیمارستان بلند است و دارای ارتفاع زیادی است باید از وسایلی که این بلندی را بپوشاند استفاده کنید. اما در واقع جزء به جزء طراحی بسته به فضای کلی است. متناسب بودن اجزاء و دکوراسیون داخلی لابی با معماری کلی مکانی که در نظر دارید از اصولی ترین نکات طراحی داخلی لابی می باشد.

طراحی داخلی لابی و تأثیر آن در جذب مخاطب: زمانی که مراجعه کننده به هتل و یا شرکتی مراجعه می کند و می خواهد آنجا را برای اقامت یا انجام کاری انتخاب کند، لابی در واقع اولین فضایی است که مراجعه کننده با آن روبرو می شود. طراحی داخلی لابی می تواند در انتخاب او تأثیر گذار باشد و حس خوبی را به مخاطب القاء کند. اما اگر طراحی داخلی لابی هتل و یا شرکت دارای دکوراسیون داخلی زیبا و جذاب باشد. در شرکتی که رفت و آمد ها و جلسات زیاد باشند معمولاً از لابی به عنوان مکانی برای پذیرایی استفاده می شود. فراهم کردن محیطی که آرامش اعضا و شرکت کنندگان در جلسه را تبیین کند در واقع به منزلهٔ رضایت از استقبال میزبان است. شاید در گام اول برآورد هزینه سنگ نمای داخلی برای طراحی مدرن لابی به شکلی جذاب و زیبا به نظرتان زیاد باشد، اما ارزش این را دارد که با استفاده از این تکنیک و طراحی مدرن لابی مخاطبان و مشتریان تان را جذب کنید. 

طراحی داخلی لابی در آپارتمان های مسکونی: تبدیل کردن فضای بی روح و تاریک آپارتمان های کوچک به فضای دلچسپ و ایده آل هدف افراد با ذوق و با سلیقه است. یکی از بخش های آپارتمان و خانه های مسکونی که می تواند شما را به این هدف نزدیک کند طراحی لابی آپارتمان است. طراحی لابی مجتمع مسکونی اگر به شکل زیبایی انجام شود می تواند برای ساکنین آپارتمان جذاب تر باشد. تا اینکه دکوراسیون لابی ساختمان شکلی بی روح داشته باشد و فضایی خسته کننده را برای اهالی ساختمان ایجاد کند. حتی اگر دکوراسیون لابی ساختمان در ابتدا طراحی شده باشد شما می توانید با استفاده از ترفند هایی در زیباتر شدن آن نقش داشته باشید. فقط کافیست از سن نمای با کیفیت و سنگکار ماهر استفاده کنید. می توانید طراحی لابی مسکونی و دکوراسیون لابی اپارتمان را به گونه ای انجام دهید که از آنجا به عنوان مکانی زیبا برای پذیرایی از مهمانان تان استفاده کنید. طراحی لابی مسکونی و هتل از آن جهت مهم می باشند، که به عنوان ورودی یک ساختمان و یا یک هتل محسوب می شوند و همین موضوع باعث می شود چشم افراد در لحظه ورود به سمت این محیط جذب شود.

انتخاب سنگ در طراحی داخلی لابی

در انتخاب سنگ در دکوراسیون داخلی لابی نکات ویژه ای را باید رعایت نمود تا بتوان بهترین طراحی را صورت داد و هزینه ای که برای آن قرار است صرف شود به باد نرفته باشد. طراحی لابی در قسمت های مختلفی مانند هتل ها، مجتمع های مسکونی و یا بیمارستان ها صورت می گیرد. اما هر کدام باید خصوصیات خود را داشته باشند طراحی لابی هتل یکی از چیزهایی که در یک هتل به چشم می آید و افراد در ابتدا به سمت آن می روند، لابی هتل می باشد. لذا این لابی باید به گونه ای باشد تا در ابتدا چشم افراد را به سمت خود جذب نماید. دکوراسیون لابی را می توان با استفاده از ایده های نوین و روش های مختلف به بهترین نحو ممکن زینت داد.

افراد باید سعی نمایند برای طراحی داخلی لابی هتل خود، از سنگ های شلوغ و شفاف که تابلوی زیبای طبیعت هستنداستفاده کنند تا بتوانند محیط خود را به بهترین نحو ممکن در چشم مسافر به نظر برسانید و نمایی ویژه و با شکوه به آن بخشید. در لابی هتل می توان از مبلمان های زیبا، دیوارهای منقش و طرح دار، تهویه هوا و سینمای خانواده استفاده کرد. یکی دیگر از نمونه های طراحی داخلی لابی، طراحی لابی آپارتمان می باشد. در طراحی لابی مسکونی باید از خلاقیت های متفاوتی استفاده کرد. لذا طراحی لابی مجتمع مسکونی با طراحی داخلی لابی هتل بسیار متفاوت می باشد. نکته قابل ذکر آن است که دکوراسیون لابی اپارتمان می تواند ساده تر باشد لذا افراد از آن کمتر استفاده می نمایند و زمان کمتری در آن سپری می نمایند. اما در دکوراسیون لابی ساختمان نیز می توان با استفاده از ایده های خلاقانه و نوگرایانه محیط ورودی ساختمان را به طوری زیبا کرد، که ساختمان شیک و با شکوه به نظر برسد. در طراحی داخلی لابی مجتمع مسکونی نیز می توان از وسایلی که در لابی هتل استفاده می شود، مانند مبلمان سنگی، مجسمه، نورهای تزئینی و گلدان های سنگی استفاده کرد.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی