http://gloriamarble.com/ua-158870522-1

خرید فروش صادرات سنگ نما در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ مرمریت در اصفهان

خرید فروش قیمت نمایندگی سنگ مرمریت اوشن ماربل سنگ مرمریت اوشن بلک سنگ مرمریت اسپادانا سیلک در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ مرمریت در اصفهان

خرید فروش قیمت نمایندگی سنگ مرمریت اوشن ماربل سنگ مرمریت اوشن بلک سنگ مرمریت اسپادانا سیلک در اصفهان

خرید فروش نمایندگی سنگ مرمریت در اصفهان

خرید فروش قیمت سنگ نما،خرید فروش سنگ مرمریت اوشن بلک، سنگ نما مشکی اوشن بلک،سنگ مرمریت سیاه، سنگ نما قهوه ای، کوپ مرمریت اوشن بلک،کوپ سنگ مرمریت اسپادانا سیلک، کوپ سنگ مرمریت اوشن ماربل، اسلب سنگ مرمریت اسپادانا یلک، اسلب سنگ مرمریت اوشن ماربل، قیمت سنگ مرمریت، کوپ سنگ مرمریت طوسی، کوپ سنگ مرمریت اوشن ماربل، قیمت سنگ مرمریت مشکی اوشن بلک، قیمت سنگ ساختمانی، سنگ مرمریت سمیرم، مصالح ساختمانی، نمایندگی فروش سنگ نما در اصفهان،خرید و فروش اسلب و کوپ صادراتی اصفهان،فروش سنگ مرمریت طوسی اسپادانا سیلک، فروش سنگ مرمریت اوشن بلک، ۰۹۹۱۱۰۱۹۵۸۹ گلوریا کارگران

آخرین نظرات
  • ۳۱ ارديبهشت ۹۹، ۰۷:۱۴ - چت روم
    عاالی

  ویژگی سنگ مرمریت مشکی اوشن بلک

سنگ مرمریت اوشن بلک با رنگ مشکی از سنگ های مرمریت لاکچری مقرون به صرفه به حساب می آید. سنگ مرمریت اوشن بلک که از جمله سنگ های ساختمانی پر مصرف می باشد، سنگی است آهکی و دگرگون با وزن مخصوص بیشتر از سنگ آهک که جزو سنگ‌های نرم محسوب شده و پس از صیقل دادن جلای بسیار خوبی دارد. سنگ مرمریت اوشن بلک فرآوری شده دارای رگه های زنجیره ای استیلولیتش می باشد که مانند نوار قلب در بافت سنگ دیده می شود. ظاهر منحصر به فرد آن که شامل موج هایی با طرح های مختلف می باشد آن را برای بسیاری از استفاده ها به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است.

 

نمای سنگ مرمریت اوشن بلک

 خرید فروش مرمریت مشکی

 

 

 

سورت رنگ ابرو بادی ویژگی سنگ مرمریت مشکی اوشن بلک

سنگ مرمریت اوشن بلک با توجه به رنگ و بافت کم نظیر خود به همراه سنگ مرمریت اسپادانا سیلک با رنگ طوسی برای ایجاد طرح ها و فرم ها امکانات کم نظیری را در اختیار طراحان قرار می دهند.

 سنگ مرمریت اوشن بلک و سنگ مرمریت اسپادانا سیلک از سنگ های ساختمانی پرطرفدار با توجه به رنگ روشن وتیره خود می باشند. سنگ مرمریت اوشن بلک با رنگ خاکستری تا سیاه دارای مواد کربن دار، و رگه های سفید کوارتز می باشد. به طور کلی سنگ مرمریت ها از مقاومت بالایی برخوردار نیستند ولی سنگ مرمریت اوشن بلک جذب آب بسیارکم و مقاومت بالا دارد ولی نیاز به مراقبت در برابر مواد شیمیایی دارد. این سنگ  جهت اجرا در کف  و قاب دور آسانسور و نمای داخلیساختمان از مقبولیت ویژه ای برخورداراست.

 

کوپ صادراتی اوشن بلک

 

اسلب صادراتی اوشن بلک

تصویر اسلب صادراتی اوشن بلک